19th Ave New York, NY 95822, USA
Dlaczego Active Flora baby+?
icon-lactose-grey.png

BEZ białka mleka krowiego
BEZ laktozy

icon-sugar-grey.png

BEZ
cukru

icon-konserwanty-grey.png

BEZ
konserwantów

icon-fridge.png

NIE wymaga przechowywania w lodówce

Active Flora Baby+ zawiera dobroczynne, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 > probiotyk z najbogatszą dokumentacją kliniczną, którego skuteczność i bezpieczeństwo udokumentowano w licznych badaniach klinicznych.
Nośnikiem probiotyku w Active Flora BABY+ jest oliwa z oliwek, która zawiera profil tłuszczów, podobny do profilu tłuszczów w mleku matki.

Poza tym oliwa z oliwek stosowana jest w diecie oligoantygenowej, czyli dla alergików, w której spożywa się tylko bezpieczne pokarmy bogate w tą oliwę.

 

Działanie Active Flora BABY+ jest bezpieczne dla dzieci i dorosłych, ale również dla noworodków, niemowląt, i wcześniaków¹, co potwierdzono w badaniach klinicznych.
baby
Active Flora BABY+ jest odpowiedni również dla alergików, ponieważ nie zawiera substancji alergizujących takich jak białko mleka krowiego, laktoza, cukier, oraz nie zawiera konserwantów.
Dlaczego Active Flora DUO?
icon-lactose-grey.png

BEZ białka mleka krowiego
BEZ laktozy

icon-sugar-grey.png

BEZ
cukru

icon-gluten.png

BEZ
glutenu

icon-fridge.png

NIE wymaga przechowywania w lodówce

Active Flora DUO zawiera Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 > probiotyk z najbogatszą dokumentacją kliniczną, którego skuteczność i bezpieczeństwo udokumentowano w licznych badaniach klinicznych.
Active Flora DUO zawiera również Saccharomys boulardii (S. boulardii), żywe drożdże szeroko stosowane jako probiotyk, których skuteczność i korzystne działanie w ostrych i przewlekłych chorobach przewodu pokarmowego zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.
sb

S. boulardii przyczynia się do szybkiego przywrócenia prawidłowej mikroflory u pacjentów z biegunką.

S. boulardii jest zalecany przez Światową Organizację Gastroenterologii w leczeniu ostrej biegunki i biegunki związanej z antybiotykami u dorosłych i dzieci.

Trzecim składnikiem Active Flora DUO jest INULINA, która stymuluje wzrost i aktywność metaboliczną szczepów: Lactobacillus rhamnosus GG i S. boulardii.
inulina
Active Flora Duo nie zawiera substancji alergizujących, takich jak białko mleka krowiego, laktoza, sacharoza. Active Flora Duo nie zawiera glutenu.

 

Produkty z linii Active Flora można przyjmować razem z antybiotykiem.

  1. T. Kelesidis et al. Efficacy and safety of the probiotic Saccharomyces boulardii for the prevention and therapy of gastrointestinal disorders. Therapeutic Advances in Gastroenterology 2012; 5(2): 111–125. 2.F. Guarner et al. WGO Global Guideline Probiotics and prebiotics. 2017.
Gdzie kupić